fbpx
Home Eğitimler Zoom AİLE VE YAŞAM BECERİLERİ/İLİŞKİLERDE MANİPÜLASYON, NARSİST BİR EŞLE YAŞAMAK

AİLE VE YAŞAM BECERİLERİ/İLİŞKİLERDE MANİPÜLASYON, NARSİST BİR EŞLE YAŞAMAK

 

KIMYA GORSEL ANCAKADEMİ Koçluk Eğitimleri | DanışmanlıklarNarsizmin Negatif Etkilerinden Kurtulmak İçin Bir Farkındalık Eğitimi

Şimdi, kimseyle düşman olmadan, sevdiğin insanları kaybetmeden, çatışmadan ve farkındalıklarla bu döngüyü, kökten değiştirmek için sizi bu çalışmaya bekliyorum.

Başlıyoruz!

Eşinizle ilişkinizde kendinizi boğuluyor mu hissediyorsu­nuz?

İma yollu ya da dolaylı olarak sizi hiç durmadan eleştiriyor mu, sizin kendinize dair imgenizi yavaş yavaş değersizleştiriyor mu? Onu mutlu etmeye çalışırken, kendinizi bir hiç olarak, işe yaramaz biri olarak mı görüyorsunuz? Başka­ları, aileniz, çevreniz sizin kuşkularınızı ve kaygılarınızı anlamıyorlar ve eşinizi model bir eş olarak mı görüyorlar? Kendinizi aşağılanmış mı hissediyorsunuz, part­neriniz kimi zaman size bu aşağılanmadan yararlanıyor izlenimi mi veriyor? Hiç dostunuz yok mu ya da pek az mı var; sizi yavaş yavaş onlardan uzaklaştırdı mı? Evde ve dışarıda çok farklı mı davranıyor? Her eleştiriye karşı hırçın mı, sor­gulanmayı, büyük ya da küçük hatalarını kabul etmeyi be­ceremiyor mu? Sizi her konuda ve bir hiç yüzünden sürek­li suçluyor mu? Ne yaparsanız yapın onu memnun edeme­yeceğiniz duygusu içinde misiniz? Bununla birlikte, giderek daha ender de olsa, zaman zaman yeniden nazik, kibar bi­ri oluyor mu? Eğer böyleyse, ilişkinizin sapkın bir zeminde gelişiyor ol­ması mümkündür.

 

Öğrenecekleriniz

• İlişkilerinizde karşılaştığınız narsistleri tespit edip tanımaya

•Onların sınırlarınızda açtığı hasarları belirlemeye ve kapatmaya

• Onları size çeken zayıf yönlerinizi tespit edip gidermeye

• Narsistle baş edebilir yetişkin bir bireye dönüşmeye

• Sizin hayatınızın en güzel şekilde, sizin tarafınızdan yönetilecek farkındalık kazanmaya hazır mısınız?

Daha sonra ne mi olacak?

Eviniz, işiniz, sokağınız, kelimeleriniz, bakış açınız ve gökyüzünüz…

Yani bu hayatın bütün güzelliklerini görmeniz için perde aralanacak. Neden Bu eğitimi almalıyım ? İlişkinizdeki narsizmi fark etmek ve ona karşı güçlü sınırlar oluşturmak için “Narsizt Bir Eşle Yaşamak” eğitimine katılmalısınız.

Kimler katılabilir ?

• Bu kursta Narsist kişilik bozukluğu nedir?

• Narsist kişilik bozukluğu belirtileri nedir?

• Narsist kişilik bozukluğu nasıl anlaşılır?

• Narsist kişilik bozukluğunun tedavisi var mı?

ile ilgili pratik bilgiler alacaksınız; ilişkilerde daha başarılı olacaksınız. Dolayısıyla bu kurs; Hayır diyemeyen, sınır koyamayan, yetişkinliğe niyet etmiş ve ilişkisindeki narsiste karşı farkındalığa sahip olmak isteyen herkes katılabilir.

Eğitim formatı içeriği:

Programımız çevrimiçi olarak Zoom platformu üzerinden gerçekleştirilecektir. Katılım belgeleri sempozyum sonunda katılımcılarımızın e-posta adreslerine iletilecektir.

Evet Narsistlerden kurtulmak istiyorum ve Narsistlere karşı farkındalık kazanmak istiyorum diyorsan eğitime seni de bekliyoruz!

 

 

 

Online – Zoom

KATILMAK İSTİYORUM

Kredi kartı ile ödemek için;

ÖDEME

The event is finished.

Tarih

26 Kas 2022
Expired!

Zaman

13:00
Kategori

Organizatör

ANCAKADEMİ
E-Posta
info@ancakademi.com
QR Code
EĞİTİM TAKVİMİ