fbpx

Biz Kimiz?

ICF (International Coaching Federation) sertifikalı, konularında iyi eğitim almış, donanımlı ve uzman koçlarımız ile ICF koçluk etik kuralları ve standardları çerçevesinde sunduğumuz eğitimlerimiz, koçluk hizmetlerimiz ve danışmanlık servislerimiz ile hem kişisel hemde kurumsal olarak gelişiminize ivme kazandırıp hedeflerinize ulaşmanızda yanınızda yer alıyoruz.

Sizlere sunduğumuz Eğitim, Seminer, Koçluk, Mentorluk ve Danışmanlık hizmetlerimiz ile,

 • Eğitim ve Seminerlerimiz ile bireyleri ve kurumları hedefledikleri noktalara taşıyabilmek için bütünsel başarı ve yüksek performans elde etmelerine destek oluyoruz.
 • Bireylerin ve kurumların farkındalıklarını arttırmayı odağına alan bir yaklaşım ile koçluk hizmetleri sunuyoruz.
 • Koçluk mesleğini icra eden veya etmek isteyen bireylerin profesyonel ve kişisel olarak bir danışana destek olacak şekilde kendilerini hazırlamaları ve geliştirmelerine yol gösterici oluyoruz.
Uluslararası standarlarda yetkin, mesleki açıdan donanımlı, bütünsel değerlere sahip, bilinçli farkındalık sahibi olarak değişim ve dönüşümlerinde danışanlarımıza yol arkadaşlığı yapmak.

Misyonumuz

Eğitim, mentorluk, danışmanlık hizmetlerimizle saygın, güvenilir, bütünsel eğitim anlayışıyla, değişim ve dönüşüm yaratan, kaliteli, uluslarası hizmet sunan, öncü bir akademi olmak.

Vizyonumuz

E-DEVLET ONAYLI ÜNİVERSİTE SERTİFİKASI

ANCAKADEMİ, Profesyonel Koçluğa adım atmak isteyenler için, aldıkları her koçluk eğitimine, özel üniversiteden e-devlet onaylı sertifika sunmaktadır.

Hayatının her alanında ister kişisel isterse mesleki potansiyeli en üst düzeye çıkarmak için ANCAKADEMİ Koçluk eğitimleri alabilir ve e-devlet onaylı üniversite sertifikanızla Türkiye’nin sadece mesleki açıdan profesyoneli değil eğitim sektöründe de profesyonel koç eğitimcilerimizle yetkinlik açısından en üst seviyede ve Türkiye’nin en üst standartlarında Koçluk mesleğine en önde başlayabilirsiniz.

Her meslekte olduğu gibi mesleğinin profesyoneli olmak iyi bir eğitimci olduğu ve mesleğini eğitim katılımcılarına en doğru, en pratik ve üst düzeyde aktarabildiği anlamına gelmemektedir. ANCAKADEMİ eğitmen kadrosu, işinin sadece uzmanlarından değil aynı zamanda profesyonel eğitimcilerinden oluşmaktadır.

ANCAKADEMİ, Gedik Üniversitesi işbirliğiyle Profesyonel Koçluk Diploma Programını tamamlayan katılımcılarımıza, ICF (İnternational Coaching Federation-Uluslararası Koçluk Federasyonu) bünyesinde ACC (Associate Certified Coach-Akredite Üye Sertifikalı Koç) ve PCC (Professional Certified Coach-Profesyonel Sertifikalı Koç) ünvanlarınaa sahip olmalarında destek olmaktadır.

Üniversite işbirliğinde e-devlet onaylı koçluk sertifikası sahibi olmak, hem iş hem özel hayatınızda farkındalık ve çözüm alternatifleri sunacak; yepyeni bir dünyanın kapılarını sizlere açacaktır.

DEĞERLERİMİZ


 • EĞİTİM

 • KALİTE

 • BÜTÜNSEL ANLAYIŞ

 • SAYGI

 • DÜRÜSTLÜK

 • ŞEFFAFLIK

 • GÜVEN

 • SAMİMİYET

 • EMPATİ

 • ÜRETKENLİK

  EĞİTİM YAKLAŞIMIMIZ

  İnsan Odaklı Eğitimler

  Eğitimlerimizim odağında her zaman siz katılımcılarımız vasınız. Sizlerin hem kişisel hemde kurumsal olarak gelişiminize ivme kazandırıp hedeflerinize ulaşmanızda yanınızda oluyoruz.

  Online ve Yüz yüze Etkileşimli Eğitimler

  Online veya yüz yüze ama sürekli etkileşim içinde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimiz ile çok daha verimli sonuçlar alıyoruz.

  Erişim Kolaylığı

  Eğitimlerimize internete bağlı olan tüm cihazlardan canlı olarak erişebilme kolaylığı sağlıyor, almak istediğiniz eğitimlere kolayca ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

  Güncel İçerikler

  Dünyadaki gelişimleri yakından takip ediyor ve eğitim programlarımızı sürekli güncelliyoruz. Eğitimlerimizi sürekli olarak dünya standartlarında tutmak için çalışıyoruz.

  Telafi Fırsatı

  Katılamadığınız online yada yüz yüze eğitimlerimize bir sonraki eğitim programında ücretsiz olarak katılarak eğitiminizi eksiksiz tamamlama fırsatı veriyoruz.

  Geri Bildirim

  Her eğitimden sonra hem katılımcılarımıza geribildirimde bulunuyoruz hem de onlardan kendimizi geliştirebilmemiz için bizim hakkımızda geri bildirim alıyoruz.
  EĞİTİM TAKVİMİ