fbpx
 

AZİME DURSUN

ICF Sertifikalı PCC Koç
 

ÖZGEÇMİŞİ

Uşak doğumlu Azime Dursun, ilk,orta ve lise eğitimini Uşak’ta tamamlamıştır. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kimya mezuniyeti ve yine aynı üniversiteden aldığı İlköğretim Öğretmenliği Pedagojik Formasyonu ile özel sektör ve devlette uzun yıllar Sınıf Öğretmenliği, Kimya, Fen Bilgisi Öğretmenliği ve Zeka Oyunları Öğretmenliği yapmış olan Azime Dursun, mesleğinin ilk yıllarında yönetim kadrosuna geçmiştir. Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi eğitimi alarak yönetim kadrosunda 20 yıla yakın Müdür Yardımcılığı, Eğitim Koordinatörlüğü ve Okul Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. Uzun yıllar öğretmen seminerleri, veli sunumları, öğrenci eğitimleri düzenlemiş ve kitleler karşısında konferanslar vermiştir.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde uzun yıllar düzenli olarak İletişim, Değerler Eğitimi, Liderlik, Anne Baba Okulu, Resmi İşler Danışmanlığı, Sınıf Yönetimi gibi birçok eğitime katılmıştır. Eko-okul gibi uluslarası projelerde İstanbul koordinatörlüğü yaparak birçok kurumun Yeşil Bayrak ödülü almasında katkı sağlamıştır.

Uluslararası Access Consciousness Barsın, BF ünvanlı uygulayıcısı ve eğitimcisidir. Yurtiçi ve yurtdışı Access eğitim ve seanslarına devam etmektedir.

Halen serbest zamanlı olarak birkaç kurs ve özel okula resmi işler danışmanlığı da yapmaktadır.

2015 yılında Aile ve Yaşam Koçluğu, Öğrenci ve Eğitim Danışmanlığı eğitimleri alarak koçluk yolculuğuna ilk adımı atan Azime Dursun bu yolculuğa Temel, Yaşam, Certified, İş, NLP, EFT, Quantum, Satış koçlukları ve aldığı mentörlüklerle devam etmiştir. Koçluk bilgi ve becerilerine ek olarak Eğitimcinin Eğitimi’ne katılmış profesyonel bir koç eğitimcidir.

Hali hazırda Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) üyesi veTürkiye’nin sayılı PCC ünvanlı profesyonel koçlarından biri olan Azime Dursun, Network Marketing alanında da ilerlemiş; İtalya, İspanya, Fransa gibi ülkeleri Network Marketing (LR Health & Beauty) sayesinde gezme fırsatı bulmuştur.Bu alanda edindiği bilgi ve tecrübelerle ANCAKADEMİ bünyesinde ve PCC Profesyonel Koç Dr. Cumhur HANOĞLU ortaklığında Türkiye’de yepyeni bir koçluk alanına imza atmıştır.


Detaylı bilgi için bize ulaşın


Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM
EĞİTİM TAKVİMİ