fbpx
 

Dr. CUMHUR HANOĞLU

ICF Sertifikalı PCC Koç
 

Sosyal Medya


ÖZGEÇMİŞİ

Cumhur Hanoğlu, 1966 yılında İzmir’de doğmuştur. Lise öğrenimine kadar babasının işinden dolayı Türkiye’nin değişik yörelerinde yaşayarak farklı kültürleri yakından tanıma şansı elde etmiştir. İzmir Karataş Lisesi’ndeki eğitiminden sonra Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuş ve yine aynı üniversitede Yüksek Lisans ve Doktora eğitimlerini tamamlamıştır.

Doktora çalışmaları sırasında DAAD bursu ile gittiği Almanya’nın Karlsruhe Üniversitesi’nde ve ziyaret etme şansı bulduğu pek çok Avrupa ülkesinde değişik milletlerden insanları ve onların kültürlerini yakından tanıma fırsatı yakalamıştır. Sonrasında, 15 yıldan fazla yaşadığı Amerika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından pek çok farklı ülkelere mensup insanlarla iş ve dostluk ilişkileri sayesinde maruz kaldığı kültürel etkileşimler kendisine profesyonel iş ve koçluk hayatında farklı bir bakış açısı kazandırmıştır.

Kariyerinin ilk yıllarında önce master ve doktora çalışmaları sırasında üniversitelerde araştırmalar yapmaya ve dersler vermeye başlayıp, sonrasında profesyonel iş yaşamına, Polinas Plastik firmasının Araştırma Geliştirme bölümünde adım atmıştır. Kariyerine hem teknik hem de yönetici pozisyonlarında özel sektörde devam etmiş olup 25 yılı aşkın bir süredir özellikle esnek ambalaj sektöründe ve uluslararası ticarette profesyonel deneyime sahiptir.

2002 yılından bu yana Amerika ve Türkiye’de bulunan kendi şirketlerini yönetmekte olan bir girişimci ve iş adamı olup, aynı zamanda, iş hayatından ve mentorluktan kazandığı deneyimlerini ICF (International Coaching Federation) sertifikalı pek çok koçluk eğitimleri almak suretiyle pekiştirmiş PCC (Professional Certified Coach) ünvanlı profesyonel bir koçtur.

Son yıllarda, iş hayatının yanında Koçluk mesleğine tamamen gönül vermiş olup eğitmen ve profesyonel koç olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Danışanlarına, sahip olduğu bilgi ve tecrübeleri çerçevesinde arzu ettikleri alanlarda koçluk, danışmanlık ve eğitim hizmetleri vermektedir.


Detaylı bilgi için bize ulaşın


Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM
EĞİTİM TAKVİMİ