fbpx
 

Dr. Sevil Gülcan GÖREN

Eğitim Yöneticisi, Psikanaliz alanında Doktora
 

ÖZGEÇMİŞİ

Dr. Sevil Gülcan GÖREN, İstanbul'da doğmuş ve tüm eğitim öğretim hayatını İstanbul'da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olup, yine aynı üniversiteden aldığı Pedagojik Formasyon eğitimiyle uzun yıllar MEB'e bağlı okullarda (Devlet Okulları, Özel Okullar) Sınıf Öğretmenliği yapmıştır. 30 yıldan fazla Sınıf Öğretmenliği görevinde bulunan Sevil Gülcan GÖREN, görev yaptığı okullarda yetkinlikleriyle birçok alanda yönetimde de bulunmuştur. Eğitimciliğinin yanısıra Okul Müdürlüğü görevlerinde de bulunmuş ve Yöneticilik alanında da birçok başarıya imza atmıştır.

Öğretmenlik yıllarında Anadolu Üniversitesi Felsefe eğitimi almış ardından Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisansı'nı tamamlamıştır. Aynı zamanda Atatürk Üniversitesi Anaokulu Öğretmenliği eğitimiyle ve İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi eğitimiyle birçok alanda profesyonel olarak çalışmalarına devam etmektedir. Prag Üniversitesi'nde Psikanaliz Doktorası'sını tamamlamıştır.

Üniversite eğitimlerinin yanısıra sertifika programları ve birçok seminerlere katılmıştır. Oyun Terapisi, Drama, Zeka Oyunları, P4C Eğitimi, Aile Danışmanlığı, Masal Terapisi, Hikaye Anlatıcılığı, Özel Öğretim Eğitmenliği, Toplam Kalite Yönetimi katıldığı sertifika programlarının bir kısmıdır. STK ve derneklerde gönüllü olarak çalışmalara katılmıştır. Çocuk Esirgeme Kurumu ve Darülaceze'de gönüllü etkinliklerine devam etmektedir. Doğa ve canlıların konusunda derneklere destek olmakta engelli bireylere yardım ve motivasyon çalışmalarında katılım sağlamaktadır


Detaylı bilgi için bize ulaşın


Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İLETİŞİM
EĞİTİM TAKVİMİ