fbpx

Access Bars Hakkında

Türkçe karşılığı Bilince Erişim olan Access Bars, 1990'ların başında Gary Douglas tarafından sunulan elle uygulamalı nazik bir yöntemdir. Kafanızın içinden ve etrafından geçen 32 enerji barından oluşur. Bu barlar belirli “bars noktalarına” bağlanırlar ve yaşamın farklı alanları ve yönleriyle bağlantılıdırlar.

Bugün Access Bars, dünya çapında 170’ten fazla ülkede aileler, okullar, işletmeler, doktorlar, sporcular, psikologlar, sanatçılar ve daha birçokları tarafından güçlü ve pragmatik bir araç olarak uygulanmaktadır.

Birisinin bir düğmeye basıp size yeterince iyi olmadığınızı ya da hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştiremeyeceğinizi söyleyen kafanızdaki o sesi susturabildiğini hayal edin. Hayatınızda yarattığınız herhangi bir sınırlama düşüncelerinize, fikirlerinize, tutumlarınıza, kararlarınıza ve inançlarınıza bağlıdır. Hafifçe Bars noktalarına dokunarak sizi her zaman mümkün olduğunu bildiğiniz hayata sahip olabileceğinize inanmaktan alıkoyan kilitlenmiş şeyleri temizlemeye başlarsınız.

Her bir Access Bars seansında doğal olarak gerçekleşen yaşam değiştiren bileşenlerden biri de alıp kabul etme öğesidir. Alıp kabul etmeyi öğrenmek, yaşamınızda istediğiniz şeylerin daha fazlasını davet etmek için bir anahtardır. Access Bars bu realitedeki diğer herhangi bir yöntemden farklı olarak alıp kabul etmeyi kolaylaştırır.

SEMİNER TARİHLERİ

Access Consciousness Temel Bars Semineri, bir tam gün (10.00-18.00) ve yüzyüze yapılmaktadır. Seminerlerle ilgili detaylı bilgiye Eğitim Takvimimizden ulaşabilirsiniz.

SEMİNER EĞİTMENLERİ

Azime Dursun

Access Consciousness Facilitator


Aycan Köse

Access Consciousness FacilitatorDetaylı bilgi için bize ulaşın


Seminerler hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


EĞİTİM TAKVİMİ