fbpx

PROGRAMIN AMACI

Network Marketing Modülündeki amacımız, Network Marketing sektörü ile tanışmak isteyen, Network Marketing’de networkerlığı ya da Network Marketing Koçluğu’nu bir meslek olarak hayatına geçirmek isteyen kişilerin Network Marketing ile ilgili bilmesi gereken temel bilgileri ve bir networkerın sahip olması gereken temel becerileri içermektedir. Network Marketing Modülündeki amacımız, Network Marketing sektörü ile tanışmak isteyen, Network Marketing’de networkerlığı ya da Network Marketing Koçluğu’nu bir meslek olarak hayatına geçirmek isteyen kişilerin Network Marketing ile ilgili bilmesi gereken temel bilgileri ve bir networkerın sahip olması gereken temel becerileri aktarmaktır. Network Marketing Koçluğu eğitimi almak isteyen katılımcıların, hem kendi bilgi ve becerilerini geliştirmek hem de ekiplerine destek olmalarının yanısıra Network Marketing Koçluğunun önemli becerilerini kazanmalarını hedefler.

PROGRAMIN İŞLEYİŞİ

Program, yüz yüze dersler ya da zoom üzerinden online gerçekleştirilecek grup içi eğitim şeklinde olacaktır.

PROGRAMIN HEDEF KİTLESİ

Network Marketing sektöründe Networker olarak çalışanlar, Koçluğu ne olduğunu ögrenmek isteyenler, Networker olarak Network Marketing işini geliştirmek, ekiplerini büyütmek isteyenler, Network Marketing Koçu olarak koçluğun ileri aşamalarına geçmek isteyenler

PROGRAM İÇERİĞİ

PROGRAMIN SAAT DETAYLARI

Programımız toplam 20 saatten oluşmaktadır. Bu programın 16 saati senkrondur. Senkron saatler girilecek yüz yüze derslerin yada online derslerin toplamı olarak ifade edilmektedir. Programın 8 saati ise asenkrondur. Asenkron saatler ise ders saatleri dışında yapılacak ödevleri ve görevleri ifade etmektedir.

PROGRAM TARİHLERİ

Programın tarihlerini aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabileceğiniz eğitim takvimimizde görüntüleyebilirsiniz.

PROGRAM EĞİTMENLERİ

Aycan Köse

Girişimci, Network Marketing Lideri, Koç Eğitimci


Azime Dursun

ICF Sertifikalı PCC KoçDetaylı bilgi için bize ulaşın


Eğitimler hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


EĞİTİM TAKVİMİ