fbpx

Yöneticilik, klasik anlamda, kurulu sistemi dengede tutmak, dengesizlik olduğunda ufak dokunuşlarla tekrar yola sokmak ve bu dengeyi gözetmektir. Yönetici ise bu dengenin korunmasını sağlayan, dengeyi koruyan ve bu dengeyi yöneten kişidir. Yönetim kademesinde olan kişiler kendi iş vizyonlarını, yer aldığı kurumun vizyonuyla örtüşmesi için çaba sarf ederler. Günümüzde yöneticilik kavramı artık liderlik ile özdeştirilmektedir ve bir yönetici için liderlik olmazsa olmaz bir özelliktir.

Yöneticiler işlerini yaparken en iyi performansı sergilemek isterler; ancak bazen başarıya nasıl ulaşılacağı konusunda yeterince deneyime ve bilgiye sahip olamayabilirler. Koçluk yaklaşımıyla vediğimiz danışmanlıklarımızla yöneticilerin yönetim becerilerini en etkili bir şekilde kullanmalarına, çalışanlarının daha hızlı gelişmelerine ve ilerlemelerine yardımcı oluyoruz. Bir şirkette yöneticiyseniz yada kendi işinizi yapıyorsanız, vereceğimiz danışmanlık hizmetimizle siz de koçvari bir yaklaşımla lider özellikli bir yöneticinin sahip olabileceği temel becerilerinizi geliştirme şansı yakalayabilirsiniz.

Yönetici danışmanlıklarımız ile kişilerin gelişmesine, hedeflerini belirlemelerine ve bu hedeflere ulaşmak için plan yapmalarına yardımcı oluyoruz. Sizler için hem hayatınızda hemde işinizde bütünsel bir yaklaşımla neyin önemli olduğunu ve hayattan ne almak istediğinizi, nasıl karar vereceğinizi belirlemede size rehberlik ediyoruz.

Danışmanlık hizmetimizin detayları:

  • Vizyon ve değerlerinizi tespit ederek iş hayatınıza uygulamak
  • Yönetim becerilerinizi geliştirmek
  • Koçvari yönetici/lider kavramını pekiştirmek
  • Güçlü ve etkili bir yönetici olmak
  • İş ortamında karşılaşabileceğiniz zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olmak
  • Sizlerin talep ettiği yöneticilik ile ilgili diğer konular

DANIŞMANLAR

Azime Dursun

ICF Sertifikalı PCC Koç


Dr. Cumhur Hanoğlu

ICF Sertifikalı PCC KoçDetaylı bilgi için bize ulaşın


Danışmanlık hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.


EĞİTİM TAKVİMİ